Sadzonki- uprawa i pielęgnacja- praca w Holandii

2024-05-06 ID OFERTY: 952392

Praca w Holandii dla kobiet od zaraz
Lokalizacja:
Holandia, Lottum

Obowiązki:
- sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
- przesadzanie sadzonek
- odchwaszczanie w szklarni (rzadziej odchwaszczanie na zewnątrz)
- przygotowanie zamówień

Wymagania:

- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- dobra kondycja fizyczna

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
- umowa na warunkach holenderskich,
- ubezpieczenie,
- dodatki wakacyjne i urlopowe
- opiekę koordynatora

Zainteresowana? Zadzwoń lub wyślij sms o treści: „sadzonki”:

Dominika +48 570 901 033
Wiktoria + 48 731 901 913
Kamila +48 570 901 414

Więcej informacji znajdziesz na www.klaverteam.com oraz na FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!