Programista CNC w Wolfs Metaal B.V.

2024-04-22 ID OFERTY: 949757

Wynagrodzenie  €21.50 za godzinę

Akceptowane języki  niderlandzki, angielski

Branża  Techniczna

Miejsce pracy  Oostrum, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Wolfs Metaal B.V. to szybko rozwijająca się firma zajmująca się obróbką metali, która koncentruje się na realizacji mniejszych i średnich projektów. Specjalizuje się w produkcji na rynek małych serii, szybkich dostawach i prototypowaniu.
Jako Programista CNC będziesz odpowiedzialny za programowanie i obsługę około 20 maszyn CNC, w tym Minimil, maszyny do cięcia, HAAS TL 2, VF3, maszyny cobot. Zakres obowiązków obejmuje programowanie, ustawianie i obróbkę części na maszynach sterowanych numerycznie. Będziesz odpowiedzialny za programowanie, konfigurację i obsługę 3- i 4-osiowych maszyn CNC i może być konieczne obsługiwanie kilku maszyn jednocześnie.
Praca będzie jednozmianowa od poniedziałku do czwartku od 7:30 do 16:30, a w piątki od 7:30 do 14:15. Łącznie praca będzie trwała 40 godzin tygodniowo.
Przed rozpoczęciem pracy firma przeprowadzi z Tobą rozmowę kwalifikacyjną online, aby lepiej Cię poznać! Pierwszego dnia zostaniesz przygotowany i przeszkolony przez firmę, aby zadbać o lepsze zrozumienie procesu i czynności związanych z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Programista CNC!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Konfigurowanie maszyn
Obsługa maszyn
Programowanie maszyn
Wymiana narzędzi
Przygotowywanie zamówień
Sprawdzanie jakości
Dbanie o miejsce pracy
Odczyt rysunków technicznych

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna i siła
Doświadczenie w pracy jako operator CNC
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Posiadanie prawa jazdy kategorii B