Produkcja palet Francja

2024-04-29 ID OFERTY: 951573

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko  : Monter palet

Miejsce pracy: Francja/01580 IZERNORE

OBOWIĄZKI :

- produkcja palet drewnianych przy pomocy narzędzi montażowych - gwoździarek pneumatycznych

- sortowanie palet według gatunku (cięcie desek i klocków)

- przygotowanie elementów drewnianych do montażu

- kontrola jakości produktu

 - prace porządkowe na stanowisku pracy

WYMAGANIA :

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami stolarskimi (piły wycinające, gwoździarek pneumatycznych )

- samodzielność , dobra organizacja pracy

- umiejętność wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

- doświadczenie na w/w stanowisku

- zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 13,50 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 788564136, 881411500 lub adres email: asinterim.pl@gmail.com