Pracownik zakładu przemysłu mleczarskiego

2024-04-15 ID OFERTY: 948361

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Dla jednego z naszych klientów, przedsiębiorstwa Farm Dairy, który jest producentem marek własnych świeżych produktów mlecznych, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik zakładu przemysłu mleczarskiego. Firma dostarcza swoje produkty zarówno do sprzedawców detalicznych (supermarketów), jak i do innych producentów świeżego mleka.

Miejsce pracy: Lelystad, Holandia.
6 dni pracy, 4 dni wolnego. Praca odbywa się w systemie zmianowym. :
7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00
Soboty i niedziele 06:30-17:00

Zakres obowiązków:
- praca przy linii produkcyjnej (m.in. ważenie i kontrola jakości produktu) wyrobów mleczarskich,
- pakowanie produktów do wysyłki,
- pakowanie butelek mleka do kartonów.

Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej znajomości języka angielskiego oraz chęci do nauki języka niderlandzkiego,
- posiadania prawa jazdy kat. B,
- dostępności do pracy przez cały rok,
- elastyczności i chęci do pracy w różnym wymiarze godzin.

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień)
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- gwarantowane godziny pracy,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : 15.24 EUR

Nadgodziny są płatne w sposób następujący:
- soboty 145%, - niedziele 200%, - pon.-pt. 17:00 - 12:00 134, 2%
- sobota i niedziela 200%, pon.-sob. 00:00-06:30 137%, niedziela 225%.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na maila: mszymczak@workcentre.com.pl
W tytule e-maila proszę wpisać: Pracownik zakładu przemysłu mleczarskiego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/