Pracownik produkcji w Tilburg

2024-04-29 ID OFERTY: 951460

Wynagrodzenie
€13,88 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Nasz klient dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania z branży farmaceutycznej w zakresie opracowywania leków, logistyki, badań klinicznych i produkcji komercyjnej. Zbudowane na podstawie reputację doskonałości naukowej i technicznej, zapewniają firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym natychmiastowy dostęp do globalnej sieci obiektów i ekspertów.
Jako pracownik produkcji, będziesz odpowiedzialny za rozprowadzanie i kontrolę kapsułek oraz dystrybucję substancji i leków do wiader. Po dwóch lub trzech tygodniach otrzymasz dodatkowe zadania, takie jak sprawdzanie kapsułek pod kątem wad, sprawdzanie standardów, czyszczenie tacek i przetwarzanie danych dokumentów w BMR, formularzach, dziennikach i tagach.
Będziesz pracować na 5 zmianach w harmonogramie 2-2-2, co oznacza, że będziesz pracować 6 dni z rzędu z dwoma dniami od 07:00 do 15:30, dwa dni od 15:00 do 23:30 i dwa dni od 23:00 do 07:30. Po tych 6 dniach roboczych jesteś wolny przez cztery dni. W harmonogramie tego typu zmiany są zawsze zaplanowane na tego samego typu zmiany i w tym samym zespole.
W stołówce możesz dostać bezpłatną zupę, czekoladę, kawę i herbatę z automatów. Dodatkowo możesz kupić inne jedzenie i napoje, takie jak bułki, sałatki i napoje gazowane. Dołącz do tego zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Rozprowadzanie kapsułek
Kontrola kapsułek
Dystrybucja substancji
Dystrybucja leków
Sprawdzanie standardów
Czyszczenie tac
Przetwarzanie danych w dokumentach
Zapewnienie wysokiej jakości

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego