Pracownik Produkcji operator maszyn Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933536

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Nordlingen
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Praca jest na stałe, na pełny etat, od  180 godz. miesięcznie, możliwe nadgodziny

Główne zadania:

Obsługa maszyn produkcyjnych, naprawianie maszyn (jeśli pojawiają się błędy), kontrola jakości produkowanych przedmiotów

Wymagania:

Doświadczenie na produkcji mile widziane
Konieczna  komunikatywna znajomość języka niemieckiego
rozmowy odbywać będą się w języku niemieckim!

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy.
Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 12,59 Euro Brutto za godzinę +40 Euro netto dziennej diety
+25% do nadgodzin: Miesięczne wynagrodzenie netto na rękę: od 2500 do 2900 Euro netto
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok 350 Euro miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Produkcja Niemcy"