Pracownik magazynu w Supermicro®

2024-04-29 ID OFERTY: 951451

Wynagrodzenie
€13,45 za godzinę

Akceptowane języki
Niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
' S-HERTOGENBOSCH, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Supermicro® jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.
Jako pracownik magazynu będziesz pracować w magazynie i będziesz odpowiedzialny za pomoc w wypełnianiu podstawowych dokumentów wysyłkowych i odbiorczych, przenoszenie produktów za pomocą podnośników paletowych i wózków widłowych. Praca jest bardzo zróżnicowana, więc będziesz mieć również różne obowiązki przydzielone Ci przez lidera zespołu.
Praca będzie jednozmianowa od 9:00 do 17:30 od poniedziałku do piątku. Ogółem praca będzie realizowana w wymiarze około 32-40 godzin tygodniowo.
Firma poszukuje kandydatów, którzy są pasjonatami swojej pracy i chcą pracować w międzynarodowym zespole! W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszą technologią i będziesz zachęcany do rozwijania swojej kariery dzięki nowym możliwościom. Dołącz do tego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Załadunek/rozładunek ciężarówek
Pakowanie zamówień
Owijanie pudeł
Układanie produktów
Przygotowywanie zamówień pod wysyłkę

Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność postępowania zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pracy
Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
Dostępność do pracy na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/albo języka niderlandzkiego