Pracownik budowlany

2024-03-21 ID OFERTY: 943026

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownikow na stanowisku:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Siedziba firmy: Południowa Francja

Miejsce pracy: Francja

Umowa na warunkach Francuskich. (nie jestesmy agencja pracy tymczasowej) mozliwa na czas nieokreslony.

Zakres obowiązków:

· obsługa podstawowych narzędzi budowlanych

- czytanie projektów

· Praca przy rozbiorkach oraz azbescie

Wymagania:

-Prawo jazdy kat B

-Brak nałogów alkoholowych oraz narkotykowych.

-Mile widziany język francuski lub angielski (poziom podstawowy)

· Zapał i chęci do pracy

· Dokładność i rzetelność przy wykonywaniu swoich obowiazkow

PRACA CAŁY ROK!

Co oferujemy:

· Szkolenia

· Umowę o prace na pełen etat w trybie ciągłym, również w miesiącach zimowych

· Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole

· Odzież ochronną i niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem +33 695 745 379 w godzinach 10:00-16:00.

Praca od zaraz