Praca szpachlowanie natryskowe

2024-04-18 ID OFERTY: 949063

Oferta pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

SZPACHLARZ NATRYSKOWY

Miejsce pracy: Alpy Francuskie

Oferujemy:

· Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
· Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
· Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
· Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
· Wynagrodzenie w przedziale 2700 euro netto/msc.
· Wszystkie formalności załatwiamy online
· Wypłaty w systemie miesięcznym
· Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny co 90 dni
· Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
· Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zakres obowiązków:

• Szpachlowanie natryskowe ścian za pomocą agregatu Euromair mini jet pro (tynk typu BAGAR G)

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze agregatu szpachlarskiego
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza:

grhpolska.recruitify.ai/job/aeefb4ed-0b3e-457b-be96-200e5a0cfa17?sourceId=816

Lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):
Gabriela Błoniarz +48 518 673 665

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/