Cieśla - Stolarz Budowlany

2021-10-22 ID OFERTY: 473096

Agencja Pracy Socpol HR (cert. 23912)poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:

Cieśla - Stolarz budowlany

Miejsce pracy : Bern, Basel, Kriessern SG oraz wiele innych lokalizacji

Wymagane:

doświadczenie zawodowe

znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki:

obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna i drewnopochodnych materiałów

prefabrykacja i montaż stolarki budowlanej

prefabrykacja i montaż zabudowy stolarskiej mieszkaniowej

Oferta:

umowa na warunkach szwajcarskich,

wynagrodzenie 33,0 - 35,0 CHF brutto / godz

pracodawca organizuje zakwaterowanie

nadgodziny

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.