Pomocnik przy pracach montażowych

2024-04-24 ID OFERTY: 950600

Pomocnik przy pracach związanych z montażem systemów wentylacyjnych

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika

  • Lokalizacja – Erding, Niemcy

  • Start – od zaraz

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • 35h/tydzień

  • Zakwaterowanie płatne (300e/miesiąc)

  • Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)

  • Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie

  • Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)

  • Praca poza zakładem pracy - w terenie

Zadania:

  • Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej

  • Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją

  • Ustalenie planu pracy

  • Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy

  • Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B + auto

  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi, czyszczenia komponentów, wymiany i obróbki pojemników filtracyjnych

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z pracami montażowymi/ pracą na produkcji

  • Umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się, chęć do pracy, orientacja na klienta i obsługę