Pomocnik operatora palownicy

2024-03-07 ID OFERTY: 940004

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Dla jednego z naszych klientów, firmy będącej jedną z wiodących firm budowlanych, zajmujących sie głębokim fundamentowaniem w krajach nordyckich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pomocnik operatora palownicy (do przyuczenia)

Miejsce pracy: Kalundborg, Dania

Zakres obowiązków:

  • Praca przy maszynach typu: Liebherr LRH200 czy Junttan PM20

  • Cięcie betonowych słupów

  • Odpowiedzialność za umieszczenie ładunku i jego rozładunek

  • Komunikacja z operatorem

  • Dobra organizacja pracy

  • Przestrzeganie niezbędnych procedur bezpieczeństwa i stałe monitorowanie otoczenie pracy.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stabowisku

  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w kwietnia 2024 i chęć długotrwałej współpracy u renomowanego pracodawcy

  • Utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 – poziom swobodnej komunikacji w miejscu pracy.

  • Posiadanie prawa jazdy.
    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę

  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne

  • Atrakcyjną stawkę godzinową

  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu

  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie

  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne

  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)

  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii