Pomocnik Elektryka - Niemcy / Bawaria - Niemiecka umowa

2023-06-30 ID OFERTY: 865614

Firma Bayer + Riedl Personalservice GmbH  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Monachium / Niemcy

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego poziom B1

  • Ukończona edukacja w danym kierunku.

  • Doświadczenie zawodowe min. rok.

  • Umiejętność czytania planów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Trasy kablowe

  • Montowanie czujek

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce pracy

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach

  • Zapewniamy oraz opłacamy zakwaterowanie

  • Praca Pn-Pt 40 godzin tygodniowo

  • Wynagrodzenie 2100/2400 Euro netto (zależne od klasy podatkowej)