Pomocnik Budowlany

2024-04-09 ID OFERTY: 946750

Stanowisko: Pomocnik Budowlany

Zadania:

Prace budowlane

Prace porządkowe

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie

Mile widziane Prawo jazdy kat.B

Komunikatywność

Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

Uczciwość

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie

Umowa o pracę na pełen etat

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Dojazdy do pracy

Praca na terenie Niemiec

Opieka Polskiego koordynatora

Stawka   ( w zależności od umiejętności do ustalenia)

CV prosimy wysyłać na adres:

marta@sogabau.eu

Preferujemy kontakt telefoniczny:

Marta: 531658535

Grzegorz: 665266878