Order Picker - Alkmaar, Holandia (Praca z Zakwaterowaniem)

2024-04-04 ID OFERTY: 945928

Agencja pracy Strefa Pracy poszukuje dla jednego z naszych klientów pracowników magazynu.

Opis Stanowiska:

Vomar to renomowany zakład zajmujący się dystrybucją produktów spożywczych. Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w dużym magazynie w dziale KW - produkty suche. Głównym zadaniem będzie kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi i zapewnienie, że wszystkie produkty są prawidłowo spakowane i gotowe do wysyłki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Order Picker mile widziane, jednak nie jest to wymóg.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki.

  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę.

Stawka:

  • Dla osób powyżej 21 roku życia: 13.64 euro/h brutto + 8% dodatek wakacyjny + ADV 8,51%

  • Dla osób poniżej 21 roku życia: 11.51 euro/h brutto + 8% dodatek wakacyjny + ADV 8,51%

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail joanna@strefapracy.com.

*Prosimy o dopisanie w temacie wiadomości Order Picker - Alkmeer, Holandia

Jeśli jednak ta oferta nie pasuje do Twoich oczekiwań, zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail: joanna@strefapracy.com z dopiskiem jakiej pracy poszukujesz oraz od kiedy.