Opiekun osoby starszej Dania

2024-03-06 ID OFERTY: 939645

Opiekun osoby starszej

Lokalizacja: Dania

Zakres obowiązków:

  • Praca w Domach Seniora, a także w domach prywatnych – zaznaczamy, że jest to oferta w typowym duńskim systemie pracy – minimum 37 godzin pracy w tygodniu, co ważne Opiekun nie zamieszkuje z pacjentami

  • Pomoc seniorom w typowych wyzwaniach dnia codziennego tj. myciu, karmieniu, przyjmowaniu leków, zmianie opatrunków, higienie osobistej, etc.

  • Aktywne uczestnictwo w kursie języka duńskiego – zarówno przed wyjazdem do Danii jak i na miejscu.

Wymagania:

  • Masz doświadczenie rodzinne/zawodowe w opiece nad seniorem lub osobą niepełnosprawną czy chorą przewlekle

  • Z chęcią przeniesiesz swoje centrum życiowe do Danii

  • Jesteś osobą godną zaufania, nastawioną na relacje i współpracę, gotową do niesienia pomocy innym

  • Z łatwością komunikujesz się w języku angielskim – poziom B1

  • Posiadasz prawo jazdy

  • Uwaga: Posiadanie kwalifikacji w zakresie opieki nad seniorami czy dyplomu Opiekuna osoby starszej, będzie niewątpliwym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę, bezpośrednio we wskazanej Gminie w Danii (bez pośredników)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od pierwszego dnia pracy - zdecydowanie konkurencyjna oferta na rynku europejskim

  • Propozycja stałej pracy, z gwarantowanym urlopem oraz dodatkami urlopowymi, także za pracę zmianową czy w weekendy i święta

  • Wyjątkową szansa na relokację – jeśli chcesz wyjechać ze swoim partnerem czy dzieckiem – pomożemy Ci dopiąć wszelkich formalności, włącznie z organizacją mieszkania, pomocą w poszukiwaniu pracy dla partnera czy szkoły dla dziecka

  • Wsparcie w procesie aklimatyzacji w nowym kraju – praktyczne rady oraz wsparcie lidera np. pomoc w złożeniu konta bankowego, aplikacji o kartę ubezpieczeniową

  • Udział w autorskim szkoleniowym projekcie, dzięki któremu posiądziesz kompleksową wiedzę z zakresu opieki geriatrycznej tj.: pielęgnacji osób
    starszych, opieki nad podopiecznym z chorobą otępienną, pierwszej pomocy, aktywizacji osób starszych.

  • Kurs języka duńskiego od podstaw – bez żadnych opłat.

  • Pracę, która bezpośrednio wpływa na los innych, dającą ogromną satysfakcję i dumę - taką, która ma znaczenie.