Operator produkcji w Supermicro®

2024-04-29 ID OFERTY: 951444

Wynagrodzenie
€13,45 za godzinę

Akceptowane języki
Niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
' S-HERTOGENBOSCH, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Supermicro® jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.
Jako operator produkcji będziesz odpowiedzialny za montaż produktów na linii produkcyjnej, wykonywanie innych obowiązków na linii montażowej, zgodnie z poleceniami przełożonego, szeroki zakres zadań i korespondencji w razie potrzeby.
Firma oferuje pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym. Obecnie szuka osób na zmianę poranną (6.30-14.30) oraz popołudniową (14.30-22.30). Pracownicy zatrudnieni na poranną zmianę mają zapewnione śniadanie, natomiast pracownicy zmiany popołudniowej mogą liczyć na 15% dodatku.
W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technikami i będziesz zachęcany do rozwijania swojej kariery dzięki możliwościom, swobodzie i wyzwaniom. Dołącz do zespołu jako operator produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca na linii montażowej
Przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych
Postępowanie zgodnie z instrukcjami
Wykonywanie innych obowiązków na linii montażowej

Wymagania
Doświadczenie w pracy w podobnej branży
Umiejętność przestrzegania instrukcji dotyczących pracy
Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
Dostępność przez dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego