operator prasy krawędziowej

2024-05-02 ID OFERTY: 952065

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy, która od ponad 70 lat zajmuje produkcją energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych do biur, szkół, szpitali, sklepów oraz na magazyny i do przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:Operator prasy krawędziowej €2050 - €2100 nettoMiejsce pracy: Antwerpia, BelgiaZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • obsługa prasy krawędziowej do obróbki blachy
 • ustawianie parametrów, przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
 • wykonywanie precyzyjnych pomiarów
 • kontrola jakości detali (ocena wizualna, kontrola wymiarów) i poprawności procesu
 • przeprowadzanie niezbędnej (zapobiegawczej) konserwacji tych maszyn.

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy na prasach krawędziowych min. 2 lata
 • umiejętność czytania rysunku technicznego
 • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi suwmiarka, metrówka, kątomierz
 • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze godzin (36 godzin) przez 4/6 dni (zmiany dzienne lub dzienne/późne).Praca również co drugą sobotę
 • precyzja, zręczność, poczucie odpowiedzialności i samodzielność, chęć pracy pod presją czasu
 • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy
 • zatrudnienie na belgijskich warunkach, z możliwością przejścia na stały kontrakt do klienta
 • ok 36 h pracy/na tydzień, plus co druga sobota
 • wynagrodzenie 18,02 € - 18,69 € brutto/h (po 20-stu próbnych dniach)
 • dodatek zmianowy +6% za zmianę na popołudniową oraz +12,50% za nockę
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie na poziomie €2050 - €2100 netto
 • godziny pracy naprzemienne od 07:20 do 17:00, lub 13:00 to 18:00
 • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5230-5530 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
 • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2830-2990 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 1-os. 149€/ tydzień
Po przejściu na kontrakt trzeba mieć własne mieszkanie, otrzymuje się dodatkowo:  •  bony ekologiczne: 250 EUR rocznie (okres rozliczeniowy od października do września)
 • ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji
 • dodatek do emerytura ustawowej: 2,39% składki pracodawcy na fundusz bezpieczeństwa przemysłu metalowego