Operator maszyn CNC Programista CNC Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933538

Opis / Obowiązki:
·         Miejsce pracy: 1. Różne regiony w Niemczech,
·         Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
·         Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, praca na 2- lub 3- zmiany
·         Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
·         Główne zadania:
·         Ustawianie parametrów i obsługa maszyny CNC
·         Prace na podstawie rysunku technicznego
·         Produkcja części pojedynczych i seryjnych
·         Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali

Wymagania:
·       Doświadczenia przy obsłudze maszyn CNC ze sterownikiem SINUMERIC 840D i/lub HEIDENHAIN i/lub FANUC: wprowadzanie korekt błędów, umiejętność wymiany narzędzi, regularny serwis maszyny
• Min. podstawowej znajomości języka niemieckiego

Umiejętność programowania maszyn będzie dodatkowym atutem, przewidujemy wyższe wynagrodzenie - prosimy o dołączenie certyfikatów programisty

Oferujemy:
·        Niemiecka  umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
·         Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 3000 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
          Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "CNC Niemcy"