Operator koparki - niemiecka umowa

2024-05-08 ID OFERTY: 953049

Niemiecka firma szuka pracownika na stanowisko:

Operator koparki

Miejsce pracy: Lubeka i okolice w promieniu 70 km.

Stawka godzinowa: w zależności od kwalifikacji

Zadania:

  • Obsługa koparek kołowych i gąsienicowych (od 12 do 30 ton),

  • Załadunek ciągnika siodłowego i ciężarówek 3-/4-osiowych,

  • Kopanie i zasypywanie dołów budowlanych i rowów użytkowych,

  • Wykopy i wyrównanie terenu,

  • Obsługa osprzętu, takiego jak chwytaki dwutacowe, szczypce do układania, koparki podsiębierne i urządzenia do czyszczenia rowów.

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, średnio ok. 180 godzin pracy w miesiącu, pracę od poniedziałku do piątku,

Wymagamy odpowiedniego doświadczenia zawodowego w pracy ze wszystkimi typami koparek kołowych i gąsienicowych, prawa jazdy co najmniej klasy B, znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Operator koparki” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.