Operator Giętarki (walcarz)

2024-04-19 ID OFERTY: 949472

Opis stanowiska

  • Walcowanie i łączenie wielkogabarytowych płyt w okrągłe kadłuby

  • Ustawianie maszyny na podstawie rysunku technicznego

  • Sprawdzanie zgodności wymiarów materiału z rysunkiem i dokumentacją

  • Nadzór nad wyrobem pod kątem uszkodzeń, czystości

  • Używanie suwnicy do umieszczenia elementu w maszynie

  • Kontrola elementów gotowych

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność pracy na giętarce i suwnicy

  • Certyfikat VCA (możliwość wykonania przed podjęciem zatrudnienia)

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 500-700 € netto/37,5h

  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1os.

  • Samochód służbowy z kartą paliwową na dojazdy do pracy

  • Tygodniowy system zaliczkowy (100€ netto za każdy przepracowany dzień)

  • Wypłaty co 4 tygodnie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

  • Dodatki zmianowe (możliwe nadgodziny)

  • Dodatkowe ubezpieczenie (142,24€/4tyg)

  • Możliwość pozyskania certyfikatu VCA (na koszt pracodawcy)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Legalną pracę na holenderskich warunkach

  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Pracę na długi okres