Operator frezarki CNC

2024-03-13 ID OFERTY: 941053

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Operator frezarki CNC

Opis stanowiska:

  • Frezowanie elementów mechanicznych (wiercenie, frezowanie, wytaczanie i gwintowanie)

  • Samodzielna interpretacja planów

  • Samodzielne ustawianie niezbędnych narzędzi skrawających

  • Samodzielne programowanie maszyn: 3-, 4- i 5-osiowe frezarki

  • Praca z najnowszymi maszynami do obróbki metalu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 17 € brutto/h + premie zmianowe

  • Voucher na jedzenie 8 € dziennie

  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim

  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 euro po czterech tygodniach pracy

  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Premia wakacyjna – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Świadczenia na każde dziecko

  • Zapewniony transport – rower

  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Znajomość lub doświadczenie we frezowaniu (CNC) (Siemens, Fanuc, Heiden Hain)

  • Komunikatywny język angielski

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Wyslij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.