Monter skrzyń drewnianych / stolarz l Francja l Darmowe zakwaterowanie

2024-04-24 ID OFERTY: 950586

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter skrzyń drewnianych / stolarz

Stanowisko pracy:

Stanowisko pracy: Monter skrzyń drewnianych / stolarz

Twój zakres obowiązków:

  • budowa drewnianych skrzyń i palet do przewozu produktów wielkogabarytowych,

  • obsługa różnego rodzaju gwoździarek zgodnie z zasadami bezpieczeństwa,

  • podstawowe prace stolarskie,

  • etykietowanie produktów,

  • dbanie o stan powierzonego sprzętu jak i czystość stanowiska.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku stolarza, pracownika produkcji palet lub pokrewnym,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi w tym gwoździarek,

  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych oraz arkuszy produkcyjnych,

  • znajomość języka francuskiego lub niemieckiego na poziomie A2,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,

  • stawka godzinowa: od

  • 13.20 euro brutto,

  • dodatek +10%  końca misji wypłacanego na zakończenie kontraktu,

  • dieta w wysokości

  • 5.88 euro na dzień pracy,

  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h

  •  + 25%, od 44h +50%,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,

  • zapewniamy i pokrywamy koszt transportu na kontrakt i z powrotem.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy profesjonalizm, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Jeśli spełniasz nasze wymagania i masz chęci dołączenia do naszej załogi, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!