Monter rusztowań Brest Francja

2024-04-15 ID OFERTY: 948182

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta francuskiej firmy, która specjalizuje się w instalacji konstrukcji tymczasowej poszukujemy osób na stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce pracy: Brest, Francja
Zakwaterowanie: zorganizowane
praca na czas określony: maj-lipiec 2024

Zakres obowiązków
 • interpretacja planów, specyfikacji technicznych w celu określenia odpowiednich wymiarów, materiałów i metod montażu
 • montaż i demontaż elementów rusztowania zgodnie z przepisami bezpieczeństwa
 • przygotowanie terenu oraz podłoża pod rusztowanie, w tym wyznaczanie punktów mocowania i fundamentów
 • ustawianie i mocowanie elementów rusztowania, takich jak ramy, belki, płyty, stopnie, schody i bariery
 • monitorowanie stanu technicznego rusztowania i wykonywanie regularnych inspekcji w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników
 • współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego oraz udzielanie wsparcia w zakresie konserwacji i napraw rusztowania
 • praca na wysokości 20-30 m

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • zdolność czytania i interpretowania rysunków technicznych
 • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu pracy
 • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
 • gotowość do pracy fizycznej na wysokości
 • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na francuskich warunkach
 • wynagrodzenie 2800-3400€ netto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
 • 10% premii urlopowej
 • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
 • gwarantowane 45-50 h pracy tygodniowo
 • darmowe zakwaterowanie