Elektromonter

2024-02-16 ID OFERTY: 936192

Lokalizacja – Południowa Anglia

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy, zajmującej się naprawą i utrzymaniem  infrastruktury elektrycznej, która zaopatruje tysiące domów, firm i usług publicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko- elektromonter

Oferujemy:

  • Stawka £19,85/h w kwietniu (tylko dla osób posiadających wizę)

  • Duże możliwości rozwoju i awansu

  • 40h/tydzień

  • Praca poniedziałek - czwartek od 7:00 do 18:00

  • Nadgodziny możliwe (płatne dodatkowo od 150 do 200%)

  • Godzinna niepłatna przerwa w ciągu zmiany

  • Dopłata £300 tygodniowo na poczet pokrycia kosztów zakwaterowania

  • Pomoc w procesie wizowym

  • Auto służbowe w celu transportu do miejsca pracy

  • Wszelkie szkolenia w zakresie wymaganych certyfikatów

Wymagania:

  • Dokument potwierdzający posiadanie uprawnień elektrycznych

  • Znajomość języka angielskiego min. B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych sieci elektrycznych do 33kV

  • Mile widziany Settled albo Presettled Status

  • Własne zakwaterowanie

Zadania:

  • Prace serwisowe, instalacyjne, naprawcze linii elektrycznych na słupach elektrycznych (linie napowietrzne sieci elektrycznych do 33kV) zgodnie z odpowiednimi standardami budowlanymi i wymaganymi standardami jakości

  • Praca zgodnie z zasadami BHP

  • Ocena ryzyka pracy