Mechanik w Vakgarage Wejebe

2024-04-29 ID OFERTY: 951437

Wynagrodzenie
16,00 € za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Blitterswijck, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Od 1966 roku firma Vakgarage Wejebe jest dobrze znana i cieszy się zaufaniem w świecie motoryzacji. Przez lata działalności firma zaspokajała potrzeby wszystkich rodzajów klientów, zarówno firm, jak i osób prywatnych. To, co odróżnia Vakgarage Wejebe od reszty, to doświadczenie pracowników i wyjątkowy poziom usług świadczonych przez firmę.
Jako mechanik będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie przeglądów, napraw i diagnostyki. W ramach jednej z największych niezależnych franczyz warsztatowych będziesz pracować przy wszystkich modelach i rodzajach samochodów (osobowych i dostawczych).
Będziesz pracować na zmianę dzienną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Łącznie przepracujesz około 40 godzin tygodniowo.
Ta praca jest idealna dla Ciebie, jeśli chcesz pracować w dynamicznym, niezależnym zespole i być częścią czegoś wielkiego. Pierwszego dnia otrzymasz wprowadzenie do firmy, czynności roboczych i procedur bezpieczeństwa.  Dołącz do nich jako mechanik!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Naprawa samochodów
Praca z częściami samochodowymi
Praca z komputerem
Praca przy użyciu narzędzi

Wymagania
Doświadczenie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kategorii B
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego albo/oraz znajomość języka angielskiego