Mechanik samochodowy, Sunndalsora Norwegia

2024-04-26 ID OFERTY: 951175

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy mechanika samochodowego do pracy w Sunndalsora.

Zakres obowiązków:
- prace serwisowe,
- naprawa zespołów i podzespołów pojazdów,
- diagnostyka i rozwiązywanie problemów,

Wymagania stanowiska:
-minimum 3-5 lat doświadczenia w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat,
-wykształcenie zawodowe ukierunkowane,
-samodzielność,
-dobra znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego,
-pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy.

Oferujemy:
-legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
-norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem
-przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
-feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10, 2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
-pełne ubezpieczenie
-dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
-37.5h roboczych tygodniowo z możliwością nadgodzin lub 48h/tydz.
-stawkę godzinową: 276kr/h
-zapewnione zakwaterowanie 4500 kr/m-c w jednoosobowym pokoju
-zjazdy ustalane indywidualnie z pracodawcą
-możliwość długoterminowego lub stałego zatrudnienia

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 lub mailowego cv@jobforce.pl