Mechanik samochodowy - Praca w Niemczech

2024-02-27 ID OFERTY: 938150

Jesteśmy profesjonalną agencją pośrednictwa pracy, która działa na rynku, łącząc wykwalifikowanych kandydatów z renomowanymi pracodawcami. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam sprostać oczekiwaniom zarówno pracowników, jak i pracodawców, tworząc trwałe i satysfakcjonujące relacje.

Nasi Klienci:

Współpracujemy z szerokim spektrum branż, od branży mechanicznej po branże spawalniczą i elektryczną. Nasi klienci to firmy, które cenią wysoką jakość kandydatów i szukają profesjonalnego wsparcia w procesie rekrutacji. Dla naszych klientów znajdujemy najlepsze talenty, dopasowując ich umiejętności do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw

Poszukujemy pracowników na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY, gotowych do podjęcia pracy od zaraz!

Twoje zadania:

  • praca w warsztacie samochodowym z pojazdami różnych marek

  • bieżąca konserwacja i przegląd

  • dokonywanie bieżących napraw

  • montaż części samochodowych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A1-A2)

  • doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy

  • szeroka wiedza z zakresu mechaniki pojazdów

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stawka 2500€ netto

  • możliwość nadgodzin

  • możliwość zaliczek

  • darmowe zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
u.baldowska@virtus-personal.de