mechanik

2024-02-07 ID OFERTY: 934395

Chcesz się przenieśc na stałe do Norwegii? Poszukujemy mechanika do warsztatu samochodowego!

Pragniesz zamieszkać w Norwegii na stałe?

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego mechanika, który chciałby na stałe przenieść się do Norwegii.

Nasz projekt obejmuje pracę w warsztacie samochodowym w Haugesund lub Tysvær.

Obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów

  • Diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach

  • Wykonywanie montażu, naprawy oraz wymiany podzespołów samochodu

  • Właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Doświadczenie w naprawie i dokonywaniu przeglądów samochodów osobowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego bądź norweskiego

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 200 - 230 NOK brutto na godzinę

  • Wynagrodzenie od 210 - 240 NOK brutto na godzinę w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka obcego

  • Zakwaterowanie na Twój pierwszy tydzień w Norwegii i dalszą pomoc w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania

  • Gwarantujemy 37.5 h w tygodniu oraz oferujemy możliwość podjęcia się nadgodzi (płatne 50% więcej niż stawka podstawowa)

  • Opiekę doświadczonego konsultanta, który pomoże Ci zaaklimatyzować się w nowym kraju