Majster budowlany do Niemiec z językiem niemieckim.

2024-04-17 ID OFERTY: 948917

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstra pracującego fizycznie na budowie do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki: 23 000 – 27 000  zł

Miejsce pracy:  okolice Monachium

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności),

  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

  • długoterminową, stabilną i  legalną pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych: murowaniem, zbrojeniem, pracach ciesielskich i betonowaniem.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

  • Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.

  • Współudział w procesie odbioru prac.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

  • W miarę potrzeb możliwe również wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

Wymagania:

  • komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,

  • prawo jazdy kat. B i  własny samochód,

  • sumienność, rzetelność w pracy.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 534-733-071.