MAGAZYNIER - praca stała

2023-09-28 ID OFERTY: 895324

Agencja Pracy Axxia Sp. z o.o. (nr certyfikatu 12914) dla swojego Klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

ZADANIA:

  • przyjmowanie dostaw towaru,

  • transport palet na terenie Zakładu,

  • obsługa urządzeń magazynowych, w tym wózków wysokiego składowania,

  • praca ze skanerem i systemem ERP,

  • przygotowywanie zamówień dla Klientów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku,

  • uprawnienia UDT,

  • znajomość pracy ze skanerem,

  • motywacja do pracy,

  • odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na okres próbny,

  • wynagrodzenie zasadnicze,

  • pracę stałą,

  • praca na trzy zmiany,

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AXXIA sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12 b, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez AXXIA."