Laminiarz z j.angielskim/ Zwolle- Holandia

2024-04-19 ID OFERTY: 949515

Opis oferty:

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy LAMINIARZY do pracy w miejscowości Zwolle w Holandii.

Wynagrodzenia tygodniowe.

Zakres obowiązków:

W zależności od doświadczenia:

  • laminowanie metodą vaacum ( laminowanie luksusowych jachtów)

  • laminowanie ręczne ( dekoracje sklepowe, elementy wystroju z tworzyw kompozytowych, laminowanie ręczne, prace wykończeniowe, zabezpieczanie do wysyłki)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie zawodowe

  • Prawo jazdy (mile widziany samochód)

Nasz klient oferuje:

  • Holenderską umowę o pracę

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Zarobki od 15,36/h brutto

  • Wynagrodzenie tygodniowe od 455€ Netto

  • Wynagrodzenie miesięczne od 1820€-2000€ Netto

  • Stałe zatrudnienie,

  • Możliwość nadgodzin płatnych dodatkowo 25%

  • Dodatki wakacyjne wypłacane są co tydzień wraz z wynagrodzeniem

  • Dodatki urlopowe odkładają się na rzecz urlopu danego pracownika

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca w pokojach 1 lub 2 osobowych.

!!! Ważne informacja aby na zakwaterowanie wziąć ze sobą pościel, kołdrę i poduszkę !!!

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com  w tytule napisać  "Holandia Laminiarz"