Lakiernik samochodowy od 3000 EUR netto

2024-05-10 ID OFERTY: 953629

Opis stanowiska

  • Lakiernictwo pojazdów i elementów pojazdów

  • Przygotowanie elementów pojazdu do prac lakierniczych

  • Obróbka i przygotowanie powierzchni

  • Drobne prace demontażowe i montażowe

  • Sprawdzanie czystości i jakości powierzchni itp

Wymagania

  • Wymaganie na wyzej wymienionym stanowisku

  • Podstawowa komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach

  • Niemieckie ubezpieczenie

  • Diety (Netto, od 60€) za każdy przepracowany dzien

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności

  • Miłą obsługę

  • Brak Zeitkonta

  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • 25 dni urlopu w roku

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)