Lakiernik samochodowy 18€ br.+ dieta/Bamberg

2024-04-23 ID OFERTY: 950015

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia, Austria). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: lakiernik samochodowy (praca przy produkcji kamperów)

Miejsce pracy: okolice Bambergu (Niemcy)

Przewidywany start: praca od zaraz

Tryb pracy: 1 zmiana

Stawka: 17-18 € brutto + 40 € diety

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów kamperów do prac lakierniczych

  • obróbka powierzchni

  • lakierowanie elementów

  • drobne prace demontażowo-montażowe

  • kontrola wykonanej pracy, dbałość o wysoką jakość

Czego oczekujemy?

  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego

  • dokładności i precyzji

  • prawa jazdy kat. B i samochodu na dojazdy do pracy

  • komunikatywnej znajomości j. niemieckiego (A2/B1)

Co oferujemy?

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe)

  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach)

  • 25-30 dni urlopowych

  • ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne

  • zwrot kosztów za ubranie robocze

  • możliwość pobierania zaliczek

  • terminowe wynagrodzenie (do 15-tego przelewem na konto)