Lakiernik Samochodów Osobowych

2024-03-23 ID OFERTY: 943634

Stanowisko: Lakiernik Samochodów Osobowych

Stawka: 13,50-18,20 € na godzinę brutto (w zależności od doświadczenia)

Opis stanowiska:

  •     Przygotowanie powierzchni samochodu.

  •     Nakładanie precyzyjnych warstw lakieru.

  •     Wybór i mieszanie odpowiednich kolorów farb.

  •     Obsługa specjalistycznego sprzętu lakierniczego.

  •     Kontrola jakości i wykończenie lakierowania.

Wymagania:

  • Prawo jazdy (mile widziany własny transport).

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym.

  • Dopłaty do paliwa.

  • Dieta w wysokości 25 € netto dziennie.

  • Niemiecka umowa o pracę.

Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do naszego zespołu!