Lakiernik (Automotive) - Okolice Klein Rogahn

2024-04-18 ID OFERTY: 948999

Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynkach zagranicznych (KRAZ 18922), obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku lakiernika (m/k).

Miejsce pracy: okolice Klein Rogahn

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Lakierownie części do samochodów ciężarowych i naczep

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe jako lakiernik, zawody pokrewne i/lub wieloletnie doświadczenie

  • Język niemiecki minimum na poziomie B1, warunek konieczny

  • Zapotrzebowanie na 2 lakierników

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Wynagrodzenie 14,15 Euro  / brutto / godzina + 30,00 Euro / netto diety za każdy przepracowany dzień

  • Darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy:

recruitment@icareer24.com

W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.

W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt:

+48 571 381 734

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE informuję, iż:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Maruszewski, Aleja Lip 11, 05-092 Łomianki;

  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b Rodo;

  • Odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji;

  • Przekazane na potrzeby niniejszej rekrutacji Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu ewentualnego wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji.

  • Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane do celów przyszłych rekrutacji na to samo stanowisko lub inne stanowiska przez Agencję zatrudnienia Paweł Maruszewski.

  • Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

  • Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  • Podanie przez Państwo danych osobowych jest warunkiem rozpoczęcia procesu rekrutacji. Są Państwo zobowiązani do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.