Kucharz/Kucharka - Holandia

2023-10-18 ID OFERTY: 902473

KUCHARZ/KUCHARKA

Lokalizacja: Holandia

Tryb pracy: Restauracje hotelowe/parki wakacyjne

Na potrzeby naszego Klienta, firmy która współpracuję z sieciami hotelowymi, restauracjami, parkami wakacyjnymi w Holandii , poszukujemy osoby na Stanowisko – Kucharz/Kucharka

Oferujemy:

  • Holenderską umowę o pracę

  • Pracę na pełny etat: 38-50 godzin tygodniowo

  • 18% dodatkowych pieniędzy na wakacje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Praca w sieci hoteli lub ośrodku wypoczynkowym w Holandii

  • Zapewnione zakwaterowanie (płatne do 450€ miesięcznie w zależności od lokalizacji)

  • Pomoc w zorganizowaniu Twojego BSN

  • Stawkę godzinową od 13,27 EUR brutto/h

  • Tygodniowe wypłaty

Ta rola zapewni Ci możliwość prowadzenia kluczowych działań, które pozwolą Ci rozwinąć karierę.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i kompletowanie składników do potraw z menu

  • Przygotowywanie posiłków i artykułów spożywczych według firmowych standardów

  • Pilnowanie, aby porcje i prezentacja żywności spełniały standardy firmowe

  • Obsługa sprzętu kuchennego z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności

  • Czyszczenie i sterylizacja obszarów przygotowywania żywności

  • Pomoc innym kucharzom w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień żywności

Dlaczego ty? Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata

  • Motywacja by osiągnąć jak najwyższą jakość

  • Język Angielski poziom min. B1 – wymóg konieczny

  • Chęć do pozyskiwania nowej wiedzy

  • Możliwość pracy w weekendy i święta

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.