Kształcenie dualne Betoniarz i zbrojarz (m/f/d), Ausbildung Niemcy

2024-04-24 ID OFERTY: 950397

Becker Bau, część rodziny DEPENBROCK!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej w obszarach budownictwa kubaturowego i inżynierii lądowej jesteśmy ważną częścią zespołu DEPENBROCK.

Poszukujemy zaangażowanych członków zespołu, którzy wspólnie z nami zbudują silny fundament - na rzecz lepszego budownictwa. Ze względu na nasze zróżnicowane obszary działalności, możemy zaoferować różnego rodzaju kształcenie zawodowe - czy to na budowie, w biurze, IT, czy geodezji, mamy odpowiednie stanowisko dla Ciebie!

Inspirowanie młodych ludzi do pracy w branży budowlanej, a tym samym promowanie kolejnego pokolenia profesjonalistów, zawsze było jednym z naszych celów.

Obecnie poszukujemy Ciebie, który dołączy od sierpnia do naszego zespołu w Minden jako Ausbildung/ Kształcenie dualne betoniarz i zbrojarz (m/f/d).

Obowiązki:

  • Kontrola betonu towarowego po dostarczeniu na plac budowy

  • Produkcja szalunków (form) dla róznych elementów wykonanych z betonu zgodnie z rysunkiem

  • Instalacja i zagęszczanie betonu w gotowym szalunku

  • Utwardzanie betonu

  • Przenoszenie i montaż prefabrykowanych elementów betonowych

  • Cięcie, gięcie, splatanie i montaż zbrojenia

Wymagania:

  • Masz (wkrótce) pomyślnie ukończoną szkołę

  • Jesteś zaangażowany i masz zdolności manualne

  • Lubisz pracować i współgrac z zespołem

  • Lubisz pracować na świeżym powietrzu

  • Masz wyobraźnię przestrzenną

  • Znajomość języka na poziomie B2

  • Otrzymasz niebawem prawo jazdy

Warunki pracy:

Idealne warunki pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • 30 dni urlopu

  • Premia wakacyjna i świąteczna

  • Zakładowy program emerytalny

  • Pokrycie kosztów materiałów edukacyjnych

  • Pokrycie kosztów dojazdu na plac budowy, na szkolenia zawodowe

Atrakcyjne perspektywy

  • Szeroki zakres możliwości obsadzeniadzenia

  • Szybka integracja w bieżące projekty z własnymi zadaniami

  • Doszkalanie i doskonalenie zawodowe indywidualne i ukierunkowane już podczas szkolenia

  • Bardzo duże szanse na przyjęcie przez firmę

  • Wspieranie możliwości kariery po zakończeniu szkolenia

Wysokie standardy jakości

  • Doskonałe połaczenie praktyki i teorii

  • Intensywne szkolenia i wsparcie

  • Szerokie możliwości wsparcia

Gotowy, by pomóc kształtować przyszłość? Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

Jeśli to możliwe, prosimy o niewysyłanie aplikacji pocztą - w trosce o środowisko!

Komplet dokumentów aplikacyjnych należy przesłać do Pani Aleksandry Ludowicz, E-Mail: a.ludowicz@depenbrock.de (+48 515 756 315), lub pocztą elektroniczną: bewerbung@depenbrock.de.