Księgowy/Księgowa, Bremen, Niemcy

2024-02-06 ID OFERTY: 934212

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta firmy świadczącej usługi rozliczeniowe i podatkowe - poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy/Księgowa
Miejsce pracy: Bremen, Niemcy
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
 • sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych
 • wprowadzanie danych do systemu
 • wsparcie innych obszarów księgowości
 • współdziałanie w procesie obsługi klientów

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w prowadzeniu księgowości
 • dobra znajomość pakietu MS Office
 • znasz język niemieckim w stopniu min. podstawowym
 • idealnie byłoby, gdybyś miał/a doświadczenie z firmami internetowymi
 • przedsiębiorcze nastawienie i umiejętności interpersonalne oraz jesteś graczem zespołowym

Oferujemy
 • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą niemieckim
 • wynagrodzenie do negocjacji
 • nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę pracy
 • zorientowanie na zespół, doceniające i przyjazne, rodzinie, kulturalne środowisko
 • przetwarzanie ekscytujących zapytań od klientów
 • indywidualne możliwości szkoleniowe
 • elastyczne godziny pracy i szeroki zakres świadczeń socjalnych