Koordynator Pracowników Tymczasowych

2023-11-27 ID OFERTY: 915532

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (Certyfikat 8101) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Koordynator pracowników tymczasowych

Miejsce wykonywania pracy: cała Polska (zatrudnienie w Centrali w Piotrkowie Trybunalskim)

Obowiązki na stanowisku:

  • Onboarding Pracowników Tymczasowych na naszych projektach;

  • Organizacja transportu pracowniczego;

  • Akomodacja Pracowników Tymczasowych obcojęzycznych;

  • Bieżąca obsługa Pracowników Tymczasowych obcojęzycznych;

  • Tłumaczenie szkoleń wstępnych na język angielski;

  • Udział w procesie administrowania dokumentacja pracowniczą;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów;

  • Współpraca z pozostałymi Działami.

Oczekujemy:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie) – warunek niezbędny;

  • Dyspozycyjnośćpraca na terenie całej Polski;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Ogromna komunikatywność i chęć pracy z ludźmi;

  • Kultura osobista, punktualność, samodzielność w działaniu;

  • Wykształcenie średnie;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne;

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia;

  • Pracę w zgranym zespole o ogromnym potencjale.