Komisjoner / Pracownik magazynu / Team leader (k/m) - Praca w Niemczech

2024-04-16 ID OFERTY: 948682

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Oldenburga, Niemcy

Zakres obowiązków:

● Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
● Transport towarów za pomocą elektrycznego paleciaka typu Ameise
● Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności
● Praca z systemem Pick by Voice
● Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości
● Pomoc pozostałym członkom zespołu w komunikacji i załatwianiu formalności, tłumaczenie poleceń

Wymagania:

● Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
● Rzetelność i odpowiedzialność
● Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
● Szybkość i efektywny sposób pracy
● Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

● Długoterminową pracę w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem
● Atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 euro brutto/h plus dodatki
● Od 3. miesiąca dodatek za wyniki
● Dodatek 50 euro netto do wynagrodzenia za komunikatywną znajomość języka
● Samochód do celów służbowych
● Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe
● Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50