Kelner/Barman- Vrouwenpolder

2024-04-16 ID OFERTY: 948665

Kelner/Barman -Vrouwenpolder, Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej restauracji w miejscowości Vrouwenpolder, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – kelner/barman

Lokalizacja – Vrouwenpolder, Holandia

Start pracy – od zaraz

Oferta:

  • Holenderska umowa o pracę

  • Praca w holenderskiej restauracji

  • Start pracy – od zaraz

  • Okres zatrudnienia do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)

  • Godziny pracy: 12:00 - 22:00

  • Stawka godzinowa w wysokości €15,93 brutto +napiwki + nadgodziny

  • Zakwaterowanie płatne 250 - 350 euro miesięcznie

  • Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników

  • Ubezpieczenie płatne, ok. 35 euro/tydzień

  • Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

  • Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami

  • Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej

  • Znajomość języka angielskiego (B1)

  • Dobre cechy reprezentacyjne

  • Umiejętność noszenia 3 talerzy i podawania z pełną tacą napojów

Zadania:

  • Przyjmowanie i opieka nad klientami

  • Przyjmowanie i obsługa zamówień

  • Obsługa baru, cateringu i napojów

  • Obsługa zapytań klientów

  • Dbanie o czystość i porządek na powierzonych terenach