Hydraulik, Monter, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

2024-03-13 ID OFERTY: 941349

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI SANITARNEJ

  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Montaż instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych

  • Naprawa instalacji kanalizacyjnych oraz grzewczych

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Biały montaż

Od nas otrzymasz:

  • Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę

  • Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc

  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zawodzie hydraulika

  • Umiejętności czytana rysunku technicznego

  • Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)

  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com