Elektryk budowlany - Niemcy

2023-11-10 ID OFERTY: 909783

Firma abacent z siedziba w Lipsku obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY - 2 osoby

Miejsce pracy: München (Monachium), Niemcy

WYMAGANIA:

  • doswiadczenie jako elekryk min. 3 lata (mile widziane w Niemczech)

  • wyksztalcenie kierunkowe (ukonczona szkola / uprawnienia SEP)

  • jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym (umozliwiajacy komunikacje w miejscu pracy)

  • prawo jazdy + auto na wyjazd (chociaz jedno auto w przypadku TEAMU) - WARUNEK KONIECZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ukladanie tras kablowych

OFERUJEMY:

  • stawke 13,95€ brutto/h + diete >30€ dziennie netto

  • niemiecka umowa na czas nieokreslony + niemieckie ubezpieczenie od 1. dnia pracy

  • oplacone, komfortowe 1-osobowe zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy (kuchnia + internet)

  • zaliczki po 1 tygodniu pracy bez zadnych oplat - do 300€ tygodniowo - bez zadnych ukrytych oplat

  • TERMINOWE WYNAGRODZENIE do 15 kazdego miesiaca

  • opieke polskiego koordynatora

  • stabilne zatrudnienie u Naszych wieloletnich klientow

  • premie swiateczne, urlopowe

KIM JESTESMY?

Firma abacent Personalservice GmbH dziala na rynku od ponad 20 lat! Posiadamy wiele zlecen dla fachowcow i szeroka baze klientow na terenie calych Niemiec. Z pewnoscia dostosujemy zlecenie do Panstwa preferencji. Zaufaly nam setki pracownikow - dolacz do naszego teamu!

Prosimy o załączenie klauzuli:

Zainteresowany? Zapraszam do aplikowania! Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00. Tel. +4915208871740 (rozmowa w j. polskim)