Elektryk, firmy podwykonawcze - Belgia

2023-07-25 ID OFERTY: 873584

Poszukujemy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Elektryka.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie i montaż pełnej instalacji elektrycznej (układanie kabli, montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia) na obiektach przemysłowych i mieszkalnych,

  • okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego,

  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń,

  • wykonywanie prac instalatorskich i przyłączeniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako elektryk,

  • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,

  • umiejętność czytania schematów,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • regularne opłaty faktur,

  • bonusy za polecenie fachowca,

  • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,

  • pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308 .