DEKARZ

2024-03-17 ID OFERTY: 942006

Stawka: 2580-3600 EUR brutto miesięcznie.

Lokalizacja: Wiele lokalizacji w Holandii.

Opis stanowiska:

Nasz klient oczekuje fachowca w zakresie dachów z jednego z poniższych materiałów lub ich wielu: (może być na dachach płaskich lub skośnych) bitumiczny, syntetyczny, płytki, łupek, pokryte strzechą, cynk. Opowiedzialność za inspekcję dachów, naprawa dachów, wyburzanie dachów, renowacja pokryć dachowych.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Prawo jazdy kat.B (mile widziany własny transport)

  • Własne narzędzia.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju.

  • Dodatek do paliwa (0,21 EUR/km)

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

  • Możliwość nadgodzin oraz pracy w weekendy.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć kolejny krok w Twojej karierze zawodowej jako Dekarz w Holandii!