Cieśla szalunkowy

2023-11-23 ID OFERTY: 914128

Soccey AG to szwajcarska firma specjalizująca się w rekrutacji Personelu w branży budowlanej i przemyśle. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i dużej sieci kontaktów pomożemy Ci szybko znaleźć pracę. Do naszych Klientów należą zarówno jedne z największych firm budowlanych w Szwajcarii, jak i małe firmy rodzinne. Zaufaj specjalistom i pracuj w jednym z najbogatszych krajów w Europie!

Miejsce pracy: Lucerna (Szwajcaria)

Zakres obowiązków:

  • Montowanie i demontowanie szalunków systemowych

  • Montowanie gotowych form ze stali lub drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata

  • Odzież robocza

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji 36-38 CHF brutto/godz.

  • Dieta: 16-18 CHF/dzień

  • Miesięczne wynagrodzenie netto od 4500 do 5500 CHF wypłacane co tydzień

  • Pomoc w organizacji wyjazdu i dopełnieniu wszelkich formalności

  • Szwajcarska umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi i emerytalnymi

  • Możliwość wypłaty zaliczki po 2 dniach pracy

  • Możemy pomóc w znalezieniu zakwaterowania, jednak koszt zakwaterowania ponosi pracownik (ok 150-200 CHF tygodniowo za pokój jednoosobowy)

  • Stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia