BLACHARZ SAMOCHODOWY - praca w sieci warsztatów samochodowych na terenie Holandii

2024-04-11 ID OFERTY: 947428

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zależy Ci na długotrwałym zatrudnieniu w firmie, która stawia na pracowników oraz ich rozwój? Chcesz pracować przy realnej gwarancji godzin? Ważne dla Ciebie jest zakwaterowanie w dobrym standardzie lub praca w przyjaznym środowisku pracy?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś "tak", ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Holandia - różne lokalizacje (m.in.: Weert, Goes, Oirschot, Den Haag)

Termin rozpoczęcia pracy: marzec 2024 r.

Czas trwania projektu: długotrwała praca przy wieloletnich projektach; pierwszy kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; po 12 miesiącach możliwość przejścia na kontrakt bezpośrednio pod Pracodawcę (Fast Contract) ​

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych blacharzy samochodowych do pracy w znanej sieci warsztatów na terenie Holandii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawy blacharskie za pomocą narzędzi blacharskich, w tym m.in.: usuwanie wgnieceń, przygotowywanie powierzchni do malowania oraz naprawy elementów karoserii. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Obowiązki:

   • Ocena uszkodzeń, usuwanie i naprawa poszczególnych elementów

   • Demontaż / montaż wewnętrznych części

   • Naprawa wgnieceń i dziur za pomocą wypełniacza wieloskładnikowego

   • Rozbrajanie i uzbrajanie samochodów, przygotowanie samochodu do naprawy

   • Wykonywanie pomiarów karoserii przed i po naprawie blacharskiej

   • Przygotowywanie opisów i oględzin uszkodzonych samochodów

Co możemy Ci zaoferować?

   • Stawkę podstawową brutto 19,00 €/h lub 17.50 €/h (w przypadku korzystania z zakwaterowania agencyjnego)

   • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy

   • Realną gwarancję 37,5 godz. pracy tygodniowo, nawet w przypadku przestoju

   • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, opcję zakwaterowania

   • Stabilną, wieloletnią pracę u rzetelnego Pracodawcy

   • Stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz. (7:30 – 16:15)

   • Darmową odzież roboczą, środki bezpieczeństwa oraz obuwie robocze (zapewnia Pracodawca)

   • Zwrot kosztów za dojazd do pracy

   • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

   • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

   • Możliwość rozwoju zawodowego

   • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

Wymagania:

   • Znajomość języka angielskiego (min. B1)

   • Co najmniej 2,5 roku doświadczenia w zakresie wykonywania napraw blacharskich

   • Umiejętność korzystania z procedur naprawczych i technologii

   • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

   • Motywacja oraz zaangażowanie do pracy

   • Umiejętność pracy zarówno zespołowej jak i indywidualnej

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476