Blacharz samochodowy od 2600€ + darmowa kwatera

2024-04-16 ID OFERTY: 948707

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy BLACHARZY SAMOCHODOWYCH (Karosseriebauer) do pracy w miejscowości Heilbronn.

Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

Praca w firmie zajmującej się naprawą samochodów powypadkowych

System pracy: 1 zmiana

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i wymiana elementów karoserii ( błotniki, zderzak,drzwi,maski,dachy itp)

  • Prostowanie nadwozi

  • Usuwanie wgnieceń

  • Konserwacja

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako blacharz samochodowy

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

  • Prawo jazdy i samochód (mile widziany)

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych,

  • Stawka godzinowa 16,00€ brutto + 50€ netto diety + Darmowa Kwatera

  • Wynagrodzenie od 2600€ Netto miesięcznie przy 160h

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,

  • DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

  • Stałe zatrudnienie,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,

PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

CV prosimy przesłać na adres e-mail: cv@sternjob.com  w tytule napisać  "Blacharz samochodowy" .