Blacharz karoserii samochodowej

2024-03-08 ID OFERTY: 940041

Firma w Antwerpii jest odpowiedzialna za naprawę samochodów osobowych i ciężarowych, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Naprawia samochody wszystkich marek.

W zwiążku z rozwojem firmy poszukujemy wsparcia w postaci  pełnoetatowego  blacharza do samochodów osobowych i ciężarowych z minimum 2-letnim doświadczeniem.

Opis stanowiska

Jako mechanik napraw karoserii jesteś odpowiedzialny za naprawę uszkodzeń karoserii samochodów zgodnie z ustaleniami z klientem.

Miejsce pracy Antwerpia, Belgia

Do Twoich zadań należy:

  • Demontaż i montaż części blaszanych, zderzaków i luźnych części

  • Wstępna obróbka pojazdów

Profil

  • Wykształcenie jako blacharz samochodowy lub równoważne poprzez doświadczenie

  • Min. 3 lata odpowiedniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dokładna i szczegółowa praca

  • Entuzjastyczna osoba, która chce rozpocząć nowy projekt

  • Gracz zespołowy, który może również pracować samodzielnie

  • Dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę u dużego gracza w sektorze motoryzacyjnym

  • Wynagrodzenie w wysokości od 2000 do 2500 euro netto miesięcznie (możliwe nadgodziny)

  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do maksymalnie 125 euro po przepracowanych czterech tygodniach pracy

  • Pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszystkich formalności

  • Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Zakwaterowanie 55 € tygodniowo za pokój dwuosobowy, 85 € tygodniowo za pokój jednoosobowy